Nationaal Congres Evenementen

Case / Opdracht:
Project: | Nationaal Congres Evenementen – Nieuwe website |
Klant: | In opdracht van Plan B |
Werkzaamheden: | Webdesign Zoekmachine optimalisatie |
De voordelen:
- Goed uitziende & gebruiksvriendelijke website.
- Gevonden worden met uw website in Google.
- Optimale ondersteuning voor al uw vragen.
Maar laten we het eerst over jou hebben…
Wat voor een ondernemer ben je? En waar wordt je happy van?
Onze happy klanten:
Want dit schreven ze over onze service:
- Timo is very professional as a web builder! He knows how to solve all technical problems that can arise in Wordpress. He helped me down to the last detail, and... Lees verderTimo is very professional as a web builder! He knows how to solve all technical problems that can arise in Wordpress. He helped me down to the last detail, and the result, my website Beauty By Liesz is certainly worth it 🙂 Lees minderAnnelies van SlootenHet werken met Timo was zeer prettig. Hij is duidelijk en helder in de communicatie. Ik ben heel blij met het eindresultaat en zal ook zeker voor een volgende website... Lees verderHet werken met Timo was zeer prettig. Hij is duidelijk en helder in de communicatie. Ik ben heel blij met het eindresultaat en zal ook zeker voor een volgende website weer aan hem denken. Obrigada! Lees minderLoes Schuren
- Ben je op zoek naar een professionele en goede samenwerkingspartner, dan ben je bij Timo aan het juiste adres! Deze man verstaat zijn vak en komt gemaakte afspraken altijd na!SjopSjop webdesign (SjopSjop WebDesign)
Timo... Lees verderBen je op zoek naar een professionele en goede samenwerkingspartner, dan ben je bij Timo aan het juiste adres! Deze man verstaat zijn vak en komt gemaakte afspraken altijd na!
Timo dank je wel voor de fijne samenwerking en hoop dat dat nog jaren mag voortduren. Lees minder - Ik ben in contact gekomen met Timo via Google en vanaf ons eerste telefoongesprek had ik gelijk een vertrouwt en fijn gevoel. Dit gevoel is bevestigt als ik kijk naar... Lees verderIk ben in contact gekomen met Timo via Google en vanaf ons eerste telefoongesprek had ik gelijk een vertrouwt en fijn gevoel. Dit gevoel is bevestigt als ik kijk naar het eindresultaat. Lees minderWesley van BerkelAltijd een feest om met project direct te mogen samenwerken. Zeer kundig en technisch erg goed! Project direct staat altijd voor je klaar.Timo weet zijn vakjargon goed te vertalen en... Lees verderAltijd een feest om met project direct te mogen samenwerken. Zeer kundig en technisch erg goed! Project direct staat altijd voor je klaar.Timo weet zijn vakjargon goed te vertalen en uit te leggen. Het eind resultaat is iedere keer weer voortreffelijk. Absoluut een aanrader! Lees minderNicole Dils
- Een nieuwe website voor de Westfriese Windmolencoöperatie en wat voor één.Mooi gemaakt door de Project Direct en wij zijn zeer te spreken over de samenwerking met de design afdeling, bij... Lees verderEen nieuwe website voor de Westfriese Windmolencoöperatie en wat voor één.Mooi gemaakt door de Project Direct en wij zijn zeer te spreken over de samenwerking met de design afdeling, bij persoon van Timo van Tilburg.Wilt u een website die bij deze tijd past en er goed uitziet, ook tablet en smartphone?Project Direct! Lees minderAnton GreefkesGewoon top! Het is fijn als er een keer geluisterd wordt naar jouw wensen en behoeften en dat die als startpunt worden genomen voor de samenwerking.Joy
Er zijn honderden webdesigners en... Lees verderGewoon top! Het is fijn als er een keer geluisterd wordt naar jouw wensen en behoeften en dat die als startpunt worden genomen voor de samenwerking.
Er zijn honderden webdesigners en iedereen denkt aan z'n eigen portemonnee en z'n eigen idee. Het is dan erg fijn dat om te ervaren dat mijn wensen worden gehoord en dat project direct zijn creativiteit gebruikt om van die zaadjes een prachtige website te maken die ook nog eens geld oplevert. Zoals hij naar zijn klanten luistert, zo probeert hij je ook te laten luisteren naar jouw klanten. Want uiteindelijk wil ik dat mijn klanten zich gehoord voelen en zich aan mij binden. Super! Lees minder - Een nieuwe website voor de Westfriese Windmolencoöperatie en wat voor één.Anton Greefkes
Mooi gemaakt door de Project Direct en wij zijn zeer te spreken over de samenwerking met de design afdeling,... Lees verderEen nieuwe website voor de Westfriese Windmolencoöperatie en wat voor één.
Mooi gemaakt door de Project Direct en wij zijn zeer te spreken over de samenwerking met de design afdeling, bij persoon van Timo van Tilburg.
Wilt u een website die bij deze tijd past en er goed uitziet, ook tablet en smartphone?
Project Direct! Lees minder
Project Direct | Parelgras 49a | 1687 WV Wognum | T: 0631762351 | E: info@projectdirect.nl
Of neem ook eens een kijkje op www.wpexpress.nl